Penye Bebek Şapkası Süslemeleri Örnekleri

Yükleniyor

Biraz örgüden ve yünlerden uzaklaşmak ve yeni şeyler denemek gerek diye düşünüyorum … Bu fırsatı yakaladım ve penye bebek şapkalarına süsler yapma imkanı buldum. Bunlar acemice yapılmış evdeki malzemeler kullanılarak düzenlenmiş amatör çalışmalarım …

Hataları eksikleri mutlaka vardır ama ben bu iş için  yeni malzemeler almadan evdeki imkanlarımı kullanarak yaptım sizlerde çok cok uygun fyatlara bu şapkaları tasarlayabilirsiniz. İster örgülerinizi tamamlamak isterseniz hazır bebek patiklerini süsleyerek bu berelerle takım yapabilirisniz. Hatta hazır saç bandlarına harika desenler kullanarak süslemeler yapabilirsiniz.

 Bebek Saç Bandı Örnekleri

Bebekler için örgü patiklerimin yanına takım olarak hazırladığım bir kaç saç bandı modeli. Sizlere örnek olması açısından paylaştım. Bu hazır saç bandlarnı bulmam diyorsanız kendiniz de örebilirsiniz.

 

Bebek Eldiveni Süsleme

 

Herşey kızlar için mi dediğinizi duyar gibiyim ama malesef elimde bulunan imkanlarda simdilik bunları hazırlayabildim. Erkek bebekler için siyah keçeden bıyık veya renkli keçelerden araba figürleri kesip yapıştırabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir