boncuklu yaka süsleme nasıl yapılır?

Yükleniyor

 

Peter Pan yakalı bir görünüm için özel bir dokunuş verir ve moda eğilim. Senin olun!
yakaların boncukla süslenmesi bu yıl cok moda.. özellikle bebe yakalar daha hoş duruyor ..ıkı farklı model hangısını yapacagınıza siz karar verın 🙂

 

Nelere ihtiyacınız olacak:

Mutlaka peter pan yaka nasıl

1. Siyah bir parça 21 X 29 cm (düz bir levha uzunluğu) hissettim 
2. Kumaş tutkal 
3. Kalem 
4. Makas 
5. Beyaz saten kurdele 1 metre 
6. Kalıp yaka baskılı ve kesilmiş 
7. Inci 5 metre dize. (Ortalama maliyet: $ 20.00) 1. Adım: Şablon yazdırın, A4 boyutunda ve kırpma için baskı ayarlama: Adım 2: Trace şablon etrafında üzerine yaka hissettim ve kesti. Adım 3: kumaş yapıştırıcı, tutkal yaka her iki ucunda saten kurdele bir parça kullanarak, bu nedenle zaman hazır boyun arkasında bağlayabiliriz.

 

adım peter pan yaka adım

 

adım peter pan yaka adım

 

adım peter pan yaka adım
Adım 4:
Bir tarafta kenarında başlayarak, doku yapıştırıcısı Pass ve yaka ortasına kadar inci damlama yapıştırarak gidip tel kesilir. 
Yani, her zaman, diğer fileirinhas bir tarafı ile tüm alanı doldurmak gitmek Eğer yarı yarıya olsun zaman. 5. Adım yaka ve voila diğer tarafında, 4. adımda olduğu gibi, tel inci kolye tekrarlayın!

adım peter pan yaka adım

 

adım peter pan yaka adım

Bu aynı tekniği ile, kalıp, keçe rengini değiştirerek, çeşitli modelleri icat ve bitirebiliriz. Aynı tuhafiye mağazasında nereye tel satın alacak ve inci beyazı Eğer örneğin pul gibi hissettim diğer renkler ve teller diğer türleri bulacaksınız hissettim. Ardından altında, biz daha pontudinho başka bir model kullanarak bir seçeneği var mıydı siyah ballad için mükemmel olan, keçe ve payet siyah kablolar. ) Ve = ikisini yapın – Ayrıca A4 boyutu ayarlama – İsterseniz, sadece şablon modeli 02 yazdırmak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir