Bayanlar İçin Örgü Bandana Modelleri

Yükleniyor

Harika Örgü Bandana Modelleri

Kış aylarının hayatımıza tekrar girmesinden itibaren soğuklar başladı ve el işi örgü modelleri çalışmaları hızlandı. Bayanların vazgeçmediği çeşitli bir çok aksesuar bulunmaktadır. Bu aksesuarlardan biride örgü bandanadır. Bu yazımızda sizlere örgü bandana örneklerini paylaşacağız. Örgü bandanalarına hem aksesuar hemde sizi soğuklardan koruyacak bir ürün gibi bakabiliriz. Oldukça şık ve göze hitap eden bandana örneklerine bu yazımızda ulaşabilecek bizden esinlendiğiniz örnekler sonucunda sizlerde yeni örnekler çıkarta bilecekseniz.

Çiçek motifi modeli ile yapılan örgü bandanalar en çok karşımıza çıkan ve insanlar tarafından çok beğenilen bandana modelleri arasında yerini almıştır. Fakat en çok bu modelin beğenilmesi sadece bu modelin yapıldığı anlamını içermez. Bu örneklerin yanı sıra bir çok şekilde farklı bandana modelleri geliştirilmiştir. Örnek vermek gerekirse düğmeli örgü bandana, önden birleştirmeli bandana modelleri diye çeşitlendirebiliriz. Güzel motifler ile bir birinden farklı süslenmiş bandalanalar arasında o kadar çok seçenek vardırki yaparken hangisinin yapılacağı konusunda genellikle çok kararsızlıklar yaşanır.

Örgü ve el işi çalışmaları konusunda uzmanlaşmışsanız bandana yapmak sizin için oldukça basit ve kolay gelcektir. Artan iplerinizi kullanarak güzel bandana örneği yapabilir ve çevrenizdeki kişilere özel bandana modeli örgü hediye edebilirsiniz.

Eskilerden tişört ve bandana yapımı

Değişik Tarzda Bandanalar

Elişi Örgü ile Yapışmış Güzel ve Birbirinden Farklı Bandana Örnekleri

Sizler için sitemiz üzerinde olabildiğince farklı ve eşsiz örgü modelleri yayınlamaya özen gösteriyoruz. Yaptığımız örgü modelleri işine saygı duyuyor ve geliştirmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Yine sizler için hazırlamış olduğumuz bandana modelleri konusunda size yol gösterecek örgü bandana örneklerini sizler için seçtik. Çiçek motifli örnekleri tercih etmetense farklı örnekleri tercih ederek hoşunuza giden modelleri sizlere sunmaya çalıştık. Örgü bandana modelleri yapılırken istediğiniz şekilde ürün ürete bilir ve hayal gücünüzü sınırsız kulalna bilirsiniz. Çünkü bandana modelleri insanların kafa bölgesinde yer aldığı için göze çarpan ilk aksesuarlardan birisi olacaktır. Yani siz taktığınız bir bandana ile girmiş olduğunuz bir ortamda kafaların size çevrilmesini sağlaya bilir veya size gülünmesini sağlaya bilirsiniz. Fakat genel olarak şık bir aksesuar olduğu için yapacağınız modelin size çok yakışacağından biz şimdiden eminiz. Sizler için hazırladığımız örgü bandana modelleri:

Örgü Bandana Yapılışı Videolu Anlatım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir