Bebek Ziyareti İçin Hediye Önerileri

Yükleniyor

Bir ciftin en önemli günlerinden biri de bebek sahibi oldukları  AİLE oldukları gündür. Buu mutlu günü paylaşmak için  yakınlarını ,eş dost ve akrabalarını yanlarında görmek isterler. Bu özel günde tüm yakınlar mutlaka bebeği görmek ve ufakta olsa hediyelerini vermek için aileyi ziyaret ederler. İşte burda en önemli soru ‘ne alsak ‘ sorusudur ?  Ben maddi değerinden ziyade manevi değeri olan hediyelerden yanayım her zaman.Bu yüzden bu tür ziyaretlerde el emeği şeyler hediye etmeyi çok seviyorum. Bu yazımı da ne alacağına veya ne yapacağına karar verememiş olanlar için hazırlıyorum .

İlk seçenek ;

Bir şeyler örüp hediye etmek….

Örgüden anlıyorsanız hırka, yelek veya patik örebilirsiniz. Bir anne için bebeğine el örgüsü patik  veya yelekten daha değerli bişey yok gibidir. Uykudan uyanınca  giydirebileceği yazlık/kışlık yelek harika bir seçim olur.

Dilerseniz kendiniz örebilir dilerseniz güvenle aşğıdaki linkten temin edebilirsiniz.

İkinci seçenek ise yine el emeği bir dekoratif obje hediye alabilirsiniz. Bunun için size bir kaç model ve bunları temin edebileceğiniz adresleri hazırladım.

Bu harika çocuk odası süsü tamamen keçeden el işi ile hzırlanmış. Dilerseniz kendiniz hazırlayabilir dilerseniz de sipariş vererek hazırlatabilirsiniz.

Keçe duvar süsü siparişi için tıklayın

Veya dilerseniz özel olarak sabunlardan dekaratif bir obje tasarımı hazırlatabilirsiniz.

Sipariş için Tıklayın

Dilerseniz de bebek ve annesi için çok şık bant veya toka tasarlatabilirsiniz.

saç bandı ve toka harika bir seçim bence , çok sevdiğim bir ablam bunların tasarımını yapıyor  ve modeller bir harika mutlaka tavsiye ederim

Sipariş için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir