değişik örgü bebek battaniyesi modelleri

Hoşunuza gidebilir...

6 Yorum

 1. elif diyor ki:

  Selam. ben bu battaniyeyi örmek istiyorum ama ortasını yaptım fena olmadı beyaz cercevesını yapamadım mumkunse bana yardımcı olurmusunuz nasıl baslayıp nasıl yapmalıyım.

 2. elif diyor ki:

  hangisi oldugunu yazmamışım. baykuşlu olan.

 3. Emine Türk diyor ki:

  merhaba elif hanım keske açıklaması olsaydı ama malesef yok sadece size mantık olarak fikir verebilirim sayı veremem, baykusu ördükten sonra beyaz ipinizle aralarında 2 ser zincir cekerek trabzan yapın,bır üst sırada bu zincirlerin içini trabzanla doldurmalısınız . Kusura bakmayın bu kadar açıklayabılıyorum biraz zor bı model :)

 4. elif diyor ki:

  tesekkur ederım cevap vermeniz bile yeterli :))

 5. elif diyor ki:

  birde emine hanım bu ipten turkıyede var mı ben kucuk bır yerde oturdugum ıcın bu ıpe benzer bır ıp yok burada. onerecegenız bır marka varmı acaba.

  • makreme diyor ki:

   elif hanımcım model ne marka ip ile örülmüş bilmiyorum ama siz bir tuhafıyeye gıdıp battaniye örmek için bebe yünü isterseniz size en uygun markayı vereceklerdir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>