Eski Kavanozları Değerlendirelim

Yükleniyor

eski kavanozları boyama (2)

Hepimizin evinde çeşitli boy ve ebatlarda  şekil şekil cam kavanozlar vardır. Atmaya kıyamıyor ama ne yapacağınzı da bilmiyorsanız bu yazımız tam size göre.

Cam kavanozlarla yapabileceğiniz çok sayıda şey var  ve ben bugün bir kaçını yayınlayacağım.Cam kavanozları değerlendirme fikirleri arasnda bana en cazip gelenler saklama amaçlı kullanım fikirleri,çünkü boyama ile aram pek iyi değil dekoratif amaçlı kullanmakda güçlük çekebilirim diye düşünüyorum.

Araştırdım ve gördüm ki cam kavanozlarla neler neler yapmışlar şaşırdım kaldım 🙂 En basit haliyle neler yapabilirsiniz  onları paylaşmanın yanı sıra biraz daha profesyonel olan yenileme projelerini de paylaşacağım . İstediğinizi yapın ,umarım size ilham olur.

Kaynak linke tıklayıp çok daha fazla fikir edinebilir ,bu fikirleri nasıl uygulayacağınız hakkında bilgi sahibi oabilirsiniz.

eski kavanozları boyama (1)  eski kavanozları boyama (3) eski kavanozları boyama (4) eski kavanozları boyama (5) eski kavanozları boyama (6) eski kavanozları boyama (7) eski kavanozları boyama (8) eski kavanozları boyama (9)

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir