Instagram’da Takip Etmeniz Gereken 5 Örgü Tutkunu

Yükleniyor


Kaynak: Anabela Félix | Flickr
Selam!

Bu kez daha önce hiç yapmadığım bir şeyi yapıyorum ve örgü modeli yerine sizlere keyifle takip edeceğinizi düşündüğüm Instagram hesaplarını paylaşıyorum.

Bende kendilerini keyifle takip ediyorum.Arkadaşlarımın hepsi kendi alanında harika işler çıkarıyorlar. Sizin de onların paylaşımlarından ilham alabileceğinizi düşünüyorum. Daha önce bu şekilde bir paylaşımda bulunmamıştım ama bundan sonra sık sık bu tür takip edebileceğiniz kaynakları sizlerle paylaşacağım.

1 @byjasminee

SelâmünAleyküm Hayirli Cumalar – Hayatımda ilk kez bir baykus beresi denemiştim sene 00 bilmem kaç O zamanlar tabi insan kafasına uyabilecek küçüklükte olmadığı için ilerde kullanılmak üzere müzeye kaldırmışlardi . Biride çıkıp doktoğğ bune ? Bunu insan mı giyecek deyince O an işi zirvede birakmak istedim Fakat yıllar ilerledi baktimki ilerleme kaydediyorum devam edeyim dedim . Sonuç şimdiki baykus bere Tamda bir prenses için tekrardan üretildi – Bu arada müşterim bu bereyi bana siparis ettiğinde sevgili @orguaskina Mervecigim bu bereyi anlatacağni paylaşmıştı o zaman etkinliğine katılabilirim bende demiştim .Fakat bu zamana nasip oldu .2 tasla bi baykus vurup hem musterimin beresi ni hemde Mervecigimin beresini yapmış oldum.Ellerine sağlık canm bu harika anlatım için . . .@tugbadogan415 güle gule kullan canım ❤ #vol1 . #baykuş #baykusbere #babyhat##bebekberesi#owl #owlhat #cocuk#bebek#annesiyavrusuu #annesikızı #kuzum#bebegimibeklerken #bebeğimiz #bere#sapka#örgü#yeniyılhediyesi#newbornbaby #bebekodasısüsleme #mevlut#disbugdayipartisi #nealsam #dogumhediyesi

ᒍᗩᔕᗰIᑎᕮᕮ ᗪᕮᔕIGᑎᕮᖇ ツ (@byjasminee) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

2 @editamhandmade

3 @shifarah_creations

4 @Hobisibel

Bir sipariş daha bitti …. @elifhamdi siparişlerinden Güzel ve mutlu günlerde giyilmesi dilegiyle

Sib(El)işleri (@hobisibel) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

5 @ayse_ve_bereleri

Bu siparişle hazır Güzel günlerde kullansın minik prenses @cglsvs

bere, atki, patik, vs …. (@ayse_ve_bereleri) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Bonus: Bendeniz @by_aymine

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir