Kışlık Bayan Örgü Yelek Modelleri

Yükleniyor

Kışlık Örgü  Yelek Modelleri

Annelerimizin en çok sevdiği örgü işleri arasında olduğu örgü yelek modellerini bu yazımızda inceleyeceğiz. Yelekler çocuklarımız için, kendimiz için ve çevremizde giymesini istediğimiz herkes için yapıla bilmektedir. Yelek, ceket gibi örgüler bebek yaştan başlanarak büyük yaşta olan insanlara kadar her kesimden kişilere yapılır. Büyük anneler, teyzeler, halalar ailedeki herkes bebek haberini aldıktan sonra örgü yapmaya başlar. Hayatta en keyifli şeylerden biriside bebeklere yelek örmektir. Çocuklar büyüyüp kaç yaşına gelirse gelsin annelerimiz için onlar hala çocuktur. Genç kızlar için örebileceğiniz ve istediğiniz herkese hediye edebileceğiniz yelek örgü modellerine bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Tığ veya şiş yardımı ile yapılan bir çok model bulunmaktadır. Bazı yelekler parçalardan oluşa bilirken bazıları da bütün olarak yapılmaktadır. Yapılan bu yelekler bir çiçek veya başka bir motif yardımı ile süsleye bilirsiniz. Genç kızlar için örgü yelek modeli çok hevesli ve keyifli yapılacak bir örgü işidir. Genç kızlar için bir çok yelek modeli vardır. Bir çok genç kız rengarenk giymeyi sever, özellikle çocukluk ile gençlik arasındaki o dönemde yapılan örgü yelek modelleri herkes tarafından büyük ilgi ile karşılanmaktadır.

Genellikle soğuk kış günlerinde tercih edilen yelek modelleri size farklı ve samimi bir görünüm kazandıracaktır. Örgü samimiyeti ve sıcaklığını başka hiç bir kıyafet ile vermeniz mümkün değildir. Örgü ile yapılan yelek modelleri harcanan emek ve anne eli değmesinden dolayı samimi ve masum durur. Örgü modellerinde ki samimiyet her zaman karşı tarafa yansır. Sizin için hazırladığımız galerimizden farklı örgü yelek modellerinden esinlenip sizde örgü yelek yapabilirsiniz.

 

Daha önce yayınladığımız birbirinden güzel örme bayan yelek modellerini görmek için mutlaka linke tıklayın :

Örgü Bayan Yelek Modelleri

2017 Kışlık Örgü Bayan Hırkaları

 

Bayanlar İçin Örgü Yelek Modeli

Yapımı gayet kolay ve herkes tarafından yapılabilecek olan bayan örgü yelek modelleri bulunmaktadır. Sizde bu örgü modellerinden faydalanarak yeni örgü modelleri oluştura bilir veya bizim yayınlamış olduğumuz örgü yelek modellerinden yararlanarak sevdikleriniz için örgü yelek modeli ürete bilirsiniz. Şık ve farklı örgü yelek modelleri :

 

Kışlık Bayan Örgü Yelek Modelleri” için 2 yorum

    Author’s gravatar

    Sitenizin tasarımını çok beğendim paylaşımlarınızda çok güzel başarılarınızın devamını dilerim.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir