Kışlık Farklı Örgü Modelleri

Yükleniyor

Kışlık Farklı Örgü Modelleri

Kış aylarının gelmesi ile birlikte çok fazla sayıda isanında örgüye olan merakı artmıştır. Birbirinden farklı ve benzersiz örgü modelleri ile becerilerini ortaya koyan hanımlar tasarladıkları örgüler ile sevdiklerini sevindirebilir veya el işi örgülerini satarak para kazana bilmektedir. Örgüler ile satış yaparak emeğinin karşılığını alan hanımların hem öz güvenleri artar hemde bir gelir kaynağı olacaktır.

Örgülerimiz bazen çeyizlerimizi süslerken bazende ailemizin en küçük bireyin ısınmasına yardımcı olur. Bunları yapan hanımlarımız, mutlu olup çeşitli kışlık örgü modelleri üretmektedir. Örgü örmeyi sevmiş ve benimsemiş hanımların örgü dünyasını sınırlamak imkansızdır. Çünkü onlar örgü dünyasında sınırsız bir üretim içerisine girerler. Bir örgü ile yapılmış ürün bazen evimizi süslerken bazen çocukların oynayacağı bir oyuncak haline gelebilmektedir.

Farklı ve Değişik Örgü Modelleri İle Yapılabilecekler

Örgü örerek kendimiz için çeşitli hırkalar örebilir ve ev dekorasyonunda çeşitli değişiklikler yapabiliriz. Örgü yaparak çeşitli battaniye modelleri, yatak örtüleri, eşsiz kırlentler de yapabilirsiniz. Özellikle üzerinde durmak gerekirse country tarzı mobilyalara çiçekli motifler kullanarak yapılan örgü kırlentler çok uyumlu olacaktır.

Örgü modelleri ile çocuklarınızın oynayacağı sağlıklı oyuncaklar üretebilirsiniz. Çocuklar için piyasada dolaşan ürünlerin çoğunda kanser etkisi olan zararlı maddeler bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı örgü oyuncular için hem güvenilir hem sağlıklı olacaktır. Birbirinden farklı amigurumi oyuncaklar örerek çocuklarınız için sağlık oyuncaklar tasarlayabilirsiniz.

Daha önce paylaştığımız konuları incelemek için linke tıklayabilirisiniz.

Güzel Örgü Bebek Yelek ve Hırka Modelleri

Tığ İşi Bebek Hırka Modelleri

Örgü Kırlent Modelleri

Harika Uzun Lif Modelleri

En Sevilen Kışlık Örgü Modelleri

Örgü örmek hanımlar için bir nevi terapi etkisi yaratmaktadır. Stresin atılmasında yardımcı olur ve gelir sağlamak isteyen hanımlarımız için evlerinde yapabilecekleri iyi işler arasındadır. Örgü örmeyi bilmeyen veya örgü ile uğraşacak pek vakti olmayan hanımlarımız hazır ürün almak yerine bir kişi tarafından el emeği ile örülmüş bir örgüyü almayı tercih eder. Bebeklerimiz için örülen ve çok hoş gözüken bu örgüler çok kullanışlı ve faydalıdır. Bebeklerin cildi için çok iyidir.

Örgü yaparak sizde çevrenizdeki genç kızların hayallerini süsleyen çeyizler yapabilir onlara hediye edebilir veya paylaşa bilirsiniz. Örgü lifler yaparak özel günlerinde kullanacağı lifler tasarlayabilirsiniz. Soğuktan üşümemesi için yapacağınız kışlık örgü modeli ile onun soğuk zamanlarında yanında olabilirsiniz. Sizde sevdiklerinizin kış aylarında ısınması ve ona özel bir hediye vermek istiyorsanız aşağıda paylaştığımız kışlık örgü modellerinden faydalanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir