Kolay Bebek Patiği Örneği

Yükleniyor

Hayırlı Cumalar ….

Soğuk ,kar derken hepimiz evde en iyi dostlarımız olan örgülerimize daha çok vakit ayırma şansı bulduk  🙂 Bu durum benı çok mutlu ediyor açıkçası.

Bir çok insan patik bere bere örmek için yardım istemiş. Basit patik modellerine bu modeli örnek verebiliriz

Nako pırlanta ve 1 no tığ ile yeni doğan bir bebek için taban yapımını size videomuzda anlatmıştık . Taban yapımını videomuzdan izleyebilirsiniz.

Üst kısım için ise farklı bir renge geçerek İlk sırada artırma eksitme yapmadan örüyoruz. Bunun için tabandan sonra nasıl ilk sırayı yaptığımı videoyla göstermiştim bakabilirsiniz 🙂

2. sırada ön kısma gelindiğinde kesme işlemi başlıyor.

3. sırada   yine ön kısma gelindiğinde kesme işlemi yapılıyor ve en son istediğiniz bir renk ile zincir çekip patiğin çevresinden geçirip bağlıyruz. Bu yöntemi sevdim cünkü bu tür modellerde  bebeğin ayağından çıkma durumu olabiliyor.

Kaynak

Kolay Bebek Patiği Örneği” için 1 yorum

    Author’s gravatar

    Merhaba emine hanim. Nasilsiniz insallah iyisinizdir. Sizin sitenizi begenerek bakiyorum ve bir kac tanede ornek aldim ve yaptim. Ama maalesef simdi bir cok orneklerde fotograflar yok bunun sebebi nedir acaba. Lutfen buna bir care bulurmusunuz. Cunku sizin siteniz hem cok guzel hemde cok iyi acikliyorsunuz lutfen bu problemi cozun sizden rica ediyorum tesekur ederim

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir