Koltuk Kanepe ve Yatak Örtüsü Örgü Modelleri

Yükleniyor

Hanımlarımızın evlerde kullandığı çeşitli bir çok örgü bulunmaktadır. Bizde sizler için bunlara bir yenisini ekleyerek örgü ve el işi ile yapılmış birbirinden farklı ve özel koltuk örtüsü ve yatak örtüsü modellelerini bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Galerimiz içerisinde yer alan bir çok koltuk ve yatak örtüsü motifi bulunmaktadır. Sizde bu örgüleri örnek alarak çeşitli modeller oluştura bilir veya bizim modellerimizden esinlenerek özel modeller oluştura bilirsiniz.

İnceleyeceğiniz örgü modelleri sadece koltuk veya kanepe örtüsü olarak değil bebek battaniyesi olarak veya sizin dilediğiniz bir görevde kullanılarak hayatınıza dahil edebilirsiniz. El işi örgü hanımlarımızın genel bir hobisidir. Bu yüzden hanımlarımız için çeşitli bir çok örgü modelini paylaşarak sizlerin bu hobisine katkı sağlamaya çalışacağız. Hepimizin evde bir çok işine yarayacak bu modelleri yapmanız oldukça kolay ve basit olacaktır. Kanepe koltuk ve yatak örtülerini örgü ile örerek farklı bir dizayn yaratacak ve gözünüze çok farklı görünmesini sağlayacaksınız.

Özel Koltuk Örtüsü Örgü Modeli

En güzel ve benzersiz koltuk örtüleri veya diğer adıyla koltuk şalı modellerini sizin için bir araya getirdik. Örgü koltuk ve yatak örtüsü modelleri konumuzda bulacağınız bu örnekler sizlerin hayatınıza renk katacak ve kaliteli vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Yapacağınız bu örgü çalışması sonucunda yeni doğmuş bebeğinizin sizin ördüğünüz bir örtü ile ısınması çok duygusal ve anlam dolu anlara sebep olacaktır. Sizlerde aileniz ve sevdikleriniz için örgü modellerimizden yararlana bilirsiniz. Ayrıca sadece aileniz için değil sıkılmış olduğunuz koltuklarınızın gözünüze farklı ve daha hoş görünmesi içinde aynı şekilde bu işlemi uygulaya bilirsiniz. Yatak, Koltuk, Kanepe Örtüsü Örgü modelleri:

Örgü Yatak Örtüsü Örnekleri Videolu Anlatım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir