Lahana Lif Modeli ve Yapılışı

Yükleniyor

Lahana Model Lif

Sevgili hanımlar her geçen gün sizlere yeni model ve ürünler paylaşarak harika örgü modellerini siz değerli insanların beğenisine sunuyoruz. Çalışmalarınız arasına kata bileceğiniz ve beğendiklerinizi sizlerinde yapabileceği çok başarılı lif modelleri ve lif yapılışlarına bu yazımızdan ulaşmaya devam edebilirsiniz. Örgü tarihi göz önünde bulundurulduğunda lif örgüsü geçmişten bugüne kadar popülerliğini korumuş bir örgüdür. Lifler ister erkekler tarafından olsun ister kızlar tarafından olsun çeyiz sandıklarındaki yerini geçmişten bugüne kadar koruyan ve çok hoş görünmesini sağlayan aksesuarlardır. Bu sebepten dolayı size bu yazımızda Lahana Model lif yapımı hakkında detaylı bilgi vermek istedik.

 Lahana lif örneği modeli internet aramaları göz önünde bulundurulduğu zaman en fazla aranan lif örnekleri arasında yerini almıştır. İnternet sitemizi takip eden takipçilerin yaptığı geri dönüşler sonrasında Lahana model Lif yapılışını resimli bir şekilde sizlere anlatmaya karar verdik.

Lahana Lif örnekleri yapı olarak bir çok çeşit içermektedir. Renk ve bir çok çeşit motif ile örülebilen lahana lif modelleri sizin istediğiniz her şekilde yapılabilir. Bu yazımızda lahana model lif yapımını en ince detayına kadar sizinle paylaşacağız. Adım adım lahana lif modeli örneği yaparak resimleri sizinle paylaşacak ve detaylı anlatacağız. Örgü örmek hanımları rahatlatacak ve daha huzurlu bir gün geçirmesini sağlayacaktır. Örgü örmek isteyen hanımların en kolay şekilde öreceği modeller arasında lahana lif modeli gelmektedir.

Daha önce paylaştığım lif modellerini incelemek için linke tıklayın

Güzel Lif Modelleri ve Yapılışı

En Güzel 5 Lif Modeli ve Açıklaması

Lahana Lifin Açıklaması

Lahana Lif  Yapılışı Anlatım

Lahana lif modelinin yapılışı hakkında size çeşitli açıklamalarda bulunalım. Öncelikle bir çiçek olarak örmeye başladığını lahana lif modelinin başlangıcını yapıyorsunuz. Yukarıda da söylemiş olduğum gibi Lahana lif yapımı elişi ve tığ çalışmalarına yeni başlamış insanlar için kolay ve iyi olacaktır. Eğer lahana model lif yapmaya karar vermişseniz tavsimiz olarak açık renkli ipler kullanmanız sizin göze daha çok hitap eden bir ürün ortaya çıkartmanıza yardımcı olacaktır. Fakat seçme opsiyonu her zaman örgüyü ören hanıma kalmıştır. Bu yüzden renk seçimi yaparken karar size ait.

Lahana Lif Örneği Yapımı Detaylı Anlatım

Lahana model lifin yapımında 5 tane zincir çekerek başlanır. Oluşturulan zincirin halka şeklini alacak şekilde birleştirerek devam edeceğiz. Devamında ise 2 adet zincir çekecek tığımız yardımıyla 5 adet trabzan yapacağız. Ardından 2 zincir çekecek ve oluşan halkanın içerisine batarak 2 zincir daha çekip 5 trabzan yapacağız. Anlattığımız şekil göz önünde bulundurulduğunda çiçeğin yapraklarını oluşturarak örgümüze devam edeceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir