Örgü Bebek Battaniye Modelleri ve Yapımı

Yükleniyor

Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri

Battaniye evin her alanında kullanıla bilecek çok amaçlı örgü modelleri arasında yer almaktadır. Bebekler için örülen çeşitli bir çok battaniyeler bulunmaktadır. Battaniye denildiğinde sadece bebekler için yapılan modellerin yanı sıra bir çok alan da kullanılabilecek battaniye yapılması mümkündür. Yeni dönemde bebekler daha özgür ve rahat bir şekilde büyütülmektedir. Onların oynamasına kendisinin tecrübe ederek öğrenmesine daha çok izin verilmektedir. Bebeği kendi haline bırakarak doğruyu bulmasına izin veriliyor.
Bebeğiniz bu özgür çağlarında altına sere bileceğiniz yumuşak bir battaniye ile onun hayatını kolaylaştırabilir büyük kazaları önleye bilirsiniz. Onlar hayatı tatlı bir mücadele ile öğrenirken sizinde aklınız onlarda kalmaması için yumuşak bir örgü battaniye yaparak onları koruya bilirsiniz.
Yumuşak battaniye örneklerine geçmeden önce battaniye örerken dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi kullanılan iptir. İkincisi ise örgü modelinin nasıl bir model olduğudur. Üç boyutlu olarak bir battaniye yapmak için öncelikle yukarıda saydığımız aşamalara dikkat etmelisiniz. Kabartma battaniyenin yumuşak ve sıcak olmasını sağlayan farklı ve göze hoş gözüken bir örgü modelidir. Özellikle örneklerde size göstereceğimiz battaniyeler gibi güzel ve farklı modelli battaniye ürete bilirsiniz.

Kare Bebek Battaniyesi Nasıl Örülür Videolu Anlatım

Kare Bebek Battaniyesi Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Her geçen gün hanımların eski modellerden sıkılıp yeni ve farklı modeller ile uğraştığı gözle görülür bir gerçektir. Sevdikleri modeller üzerinde çeşitli çalışmalar yaparak onları daha farklı ve güzel hale getirmek için hanımlarımız tarafından çeşitli çalışmalar yürütülmektedir. Aşağıda sizin için paylaşmış olduğumuz video da kare battaniye modelinin nasıl yapılacağını detaylı bir şekilde gözlemleye bilir ve inceleye bilirsiniz. Aynı teknik ve yöntem kullanılarak farklı ve benzersiz bir çalışma yapabilirsiniz. Fakat modele sağdık kalarak farklı renk kullanarak da kendi istediğiniz renkte bir battaniye yapabilirsiniz.

Değişik Tığ İşi Battaniye Modelleri

10 Tane Bebek Battaniyesi Modelleri

Tığ İşi Bebek Battaniyesi Modelleri

Sitemiz üzerinde yukarıdaki linklerden sizler için hazırlamış olduğumuz örgü resimlerini inceleyerek çeşitli model örgülere ulaşabilir birçok şekilde yeni örgü modelleri yapabilirsiniz. Bu yüzden sizlerde sitemizden esinlendiğiniz modelleri geliştirerek sevdikleriniz için çeşitli örgü modellerini rahat bir şekil de yapabilirsiniz. Kafanıza takılan soruları sorabilir veya örgü sohbeti yapmak isterseniz sitemiz üzerinden yorum bırakarak size geri dönüş yapabilirsiniz , merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir