Örgü Boyunluk Modelleri 10 adet

Yükleniyor

Örgü Boyunluk Modelleri Düz ve Desenli

Havaların soğumasının ardından bazaların altından kışlıklar tekrar gün yüzüne çıkarılmaya başlandı. Yazlık kıyafetlerin yanı sıra kışlık kıyafetler daha kalın ve insanı daha saran yapıdadır. Bu sebepten dolayı kış ayları bazı insanlar için zor geçmektedir. Giydiğimiz kıyafetleri göz önünde bulundurduğumuzda mont, kaban, kazak gibi kıyafetler giyildiğinde vücüdumuzu iyi bir şekilde koruya biliriz fakat bu durumda açık kalan boynumuzu da korumamız ve kapatmamız bizim için önemli olacaktır.

Boynumuzu sıcak tutmak için yapmamız gereken en şık yöntemlerden birisi örgü boyunlukları olacaktır. El yapımı örgü boyunluk modelleri hem şık duracak ve aynı zamanda boyunumuzu rüzgardan ve soğuktan koruyacaktır. Vücudun hassas bölgelerinden birisi olan boyun içerisinden bir çok sinir, damar ve çeşitli organlarımız geçmektedir. Bu sebepten dolayı örgü modelleri ile yapılabilecek olan şık ve göz alıcı boyunluklar ile vücudumuzun önemli bölgelerinden birisi olan boynumuzu hem koruya bilecek, hemde göze güzel gözükeceğiz.  Aynı zamanda yapılan bir araştırma sonucunda boyun bölgesini saran kıyafetlerin çok sıkmaması durumunda yarattığı baskı sonucu vücutta bir sakinlik hissi yarata bilmektedir. Öreceğimiz örgü modelimiz ile  kişide sakinlik yakalayabiliriz.

Sizin için hazırladığımız örgü boyunluk örnekleri arasında hem erkek modellerimiz ve hemde kadın modellerimiz bulunmaktadır. Düğmeli örgü boyunluk modellerine de yer verdiğimiz bu yazımızda mutlaka bir kaçtane beğeneceğiniz örgü modeline ulaşabileceksiniz. Kadınlar için paylaşmış olduğumuz örgü modelleri arasında çok renkli ve çok hoş örnekler de bulunmaktadır.

Erkek ve Bayan Örgü Boyunluk Modelleri

Sizlerde sevdikleriniz için bir örgü boyunluk modeli üretmek isterseniz bu yazımızdan büyük destek alabilir sevdiklerinize ve yakınlarınıza onları mutlu edecek hediyeler yapabilirsiniz.  Kış aylarının olmazsa olmazı olan örgü modellerine sitemiz üzerinden bakabilir ve uygulaya bilirsiniz. Örgü örmek için sitemiz üzerinden izleyeceğiniz eğitim videolarından yararlana bilir ve siteye yorum bırakarak bizim örgü ekibimizden destek alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir