Örgü Defne Yaprağı Modeli Anlatım Videosu

Yükleniyor

Defne Yaprağı Örgü Modeli Nasıl Yapılır Detaylı Anlatım

Geçmişten bugüne güncelliğini korumuş çok eski bir örnek olan baklava desenini andıran defne yaprağı örgü modeli yapımı kolay ve göze hitap eden bir örgü modelidir. Yalnız baklava örneğinden farklı olarak ortasında yapılan bir modelden dolayı şeklinin defne yaprağına benzetilmesinden dolayı defne yaprağı modeli ismini almıştır. Her türlü örgünüzde rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bu model sizin zor zamanlarınızda kurtarıcınız olacaktır. Defne yaprağı örgü modeli kullanılarak çok şık bluzlar örebilirsiniz. Hayal gücünüze göre genişlete bilir daha farklı örgü modelleri yapabilirsiniz.

Sizler için daha önce bir çok örgü modelini paylaşmıştık ve paylaşmaya da devam edeceğiz. Bunlara sürekli yeni örgü modelleri ekleyerek galerimizi çok genişleteceğiz. Örgü tığ işi çalışmalarında kendini geliştirmiş ve bu iş ile uğraşmayı seven hanımlar bu anlatımlı örgülerden yararlanıp bazı modellerden esinlenerek kendilerine özgü yeni modeller üretebilmektedir. Bilen ve bilmeyen herkese yardımcı olmak için hazırladığımız örgü makalelerine yorumlarınızı paylaşarak bize destek olabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Defne yaprağı örgü modelini öre bilmek için orta kalınlıkta yün kullanılması iyi olacaktır. Aynı zamanda 3,5 numara bir şiş yardımı ile örgüyü yapmak daha sağlıklı olacaktır. 10 ilmek ve katları olacak şekilde ayalarlayacağımız örgü modelinde aklınıza takılan soruların cevaplarını bulmak için örnek defne yaprağı örgü modeli videomuzu izleye bilirsiniz.

Defne Yaprağı Örgü Modeli Yapılışı Videolu Anlatım

Defne yaprağı örgü modeli yapılışında aklınıza takılan sorulara cevap verebilmek için bulduğumuz eğitim videosu niteliğindeki videoyu siz takipçilerimiz ile paylaşıp size yardımcı olacağız. Aynı zamanda konu ile alakalı sorun ve sıkıntılarınız aynı zamanda tavsiyelerinizi de yorum olarak bırakarak sizlerle iletişim kurmamızı sağlaya bilirsiniz. Defne yaprağı yapılışını detaylı video anlatımını izledikten sonra aşağıda sizin için paylaştığımız defne yaprağı örgü modellerini inceleye bilir yapacağınız örgü modelini kafanızda tasarlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir