Örgü Patiklerin Tabanına Kaydırmaz Uygulaması

Yükleniyor

Herkese mutlu bir hafta diliyorum öncelikle….

Çok soru ve eleştiri aldığımız bir hakkında yazmak istedim bugün.. Örgü patiklerin parke zeminde kayıyor olması aslında ayakların üşümesinden daha büyük bi tehlike arzediyor.

Yürümeye yeni başlayan bebeklerin parke zeminde kayıyor olması   bizi yeni bir arayış içine itmişti. Geçen seneden beri örgüğüm 1 yaş üstü patiklere kaydırmaz uyguluyorum ve aldığım geri dönüşler beni çok mutlu ediyor. Bazen özel isteklerde oluyor tabi , bebeğinin adını tabana yazdırmak isteyenlere de ayrıca ek hizmet sunuyoruz 🙂

Gelelim bu harika ürünün ne olduğuna ….!

Demansiyonel Boyutlu Boncuk Boyası adı altında  tüm hobi marketlerde satılıyor bu ürün. Çeşitli markalar var ve bir çok renk seçeneği. Kumaş ,cam,ahşap yüzeylerde kullanılıyor. Hatta bu boya ile çok güzel süslemeler yapılmış  araştırıp görebilirsiniz. Ayrıca bu uygulamayı çoçuğunuzun çoraplarına da uygulayabilirsiniz.

Örgü yüzeye istediğiniz deseni ne çok nede az sıkarak uygulayın ve kurumasını bekleyın. Kışın 1 -2 saati bulabiliyor ama tam kuruma için 24 saat bekleyın. Yüksek sıcaklıklarda makınede yıkamayın hepsi bu 🙂

İŞte yaptığm çalışmalardan  bir kaç tanesi…

patik siparişi ve her türlü sorunuz için bize yazın …

Örgü Patiklerin Tabanına Kaydırmaz Uygulaması” için 2 yorum

  Author’s gravatar

  merhaba, hobi marketler demansiyonel deyince o ndeir diyorlar. boyutlu boncuk varmış ama demansiyonel nedir diyorlar? açıklayabilir misiniz lütfen.

  Cevapla
  Author’s gravatar

  merhaba ,aslında ıkısı aynı sey boyutlu boncuk boyası da dıyebılırsınız . 🙂

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir