Örgü Saç Bandı Modelleri

Yükleniyor

Kolay Örgü Saç Bandı Modelleri

Saçlar bayanlarımızı güzel gösteren ve onlar için en önemli olan kısımlardan birisi. Saçlarımıza taktığımız çeşitli örgü saç bandı örneklerinin ne kadar renkli ve farklı olabilirse kendimizi o kadar iyi his edebilir ve bir o kadar dikkat çekici olabiliriz. Yüz hatlarımızın ortaya çıkması ve dikkat çekmesi için çok farklı şekillerde örülmüş saç bandları bulunmaktadır. Bu tarz saç bandı modelleri genellikle spor veya daha rahat yerlerde kullanılmaktadır. Bu yazımızda sizler için hazırladığımız örgü saç bandı modellerini görecek ve istediğiniz saç bandı modelini yapabileceksiniz. Ayrıca saç bandı modellerini geliştirerek kendinize özgü bir model ortaya çıkara bilirsiniz.

Saç bantları uzun saçlar için çok kullanışlı ve gösterişli olmaktadır. Evlerimizde, iş yerlerinde, mutfakta veya herhangi bir yerde çalışma sırasında saçlarımızı toplamamız gerekirse bir saç bandı kullanmanız kurtarıcınız olabilir. Saçları toplamak için tercih edile bildiği gibi toplanmış saçlara da takarak güzel görünmesini sağlaya biliriz. Aynı zamanda saç bantlarının bir diğer özelliği ise baş ağrısına karşı gösterdiği etkili mücadeledir. Başınızın ağrıdığı durumlarda saç bandı takarak kafanıza biraz baskı oluşturur ve ağrısının geçmesini sağlarsınız. Saç bant modelleri sadece bayanlar tarafından kullanılıyor diye düşünülse de bazı erkekler tarafından kullanılmaktadır. Bu yüzden saç bant modelleri genellikle unisex modellerdir. Yani hem erkek hemde kadın için kullanıla bilmektedir.

Örgü Saç Bant Modelleri Ve Detaylı Anlatım

Genel olarak saç bandı örgü modelleri incelendiğinde düz model örgü örülerek ve üzerine bir model işlemesi yaparak saç bantları oluşturuluyor. Aşağıda sizin için hazırladığımız saç bandı örneklerine göz gezdirdiğinizde farklı ve çok değişik örgü saç bandı örneği olduğunu göreceksiniz. Aynı bir saç örer gibi ipleri örerek bir saç bandı oluştura bilirsiniz. Kullanacağınız renk veya renkler konusunda özgür kalarak çeşitli saç bandı modelleri yapabilirsiniz.

Örgü Saç Bandı Yapılışı

Uzun araştırmalarımız sonucu sizin için hazırladığımız eğitim videosunda örgü saç bandı modellerinin nasıl yapılacağını öğrene bilirsiniz. Aynı zamanda sizin için hazırladığımız örnek galerimizden yararlanarak sevdiklerimiz için veya kendiniz için özel tasarım saç bandı modelleri oluştura bilirsiniz. Örgü Saç Bandı Örnekleri:

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir