Tığ İşi Çetik Örgü Modelleri Videolu

Yükleniyor

Tığ İşi Çetik Örgü Patik Modelleri

Son zamanlar internette çok aratılan ve hanımlarımız tarafından çok sevilen çetik örgü modelleri ile ilgili detaylı bilgileri bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Çetik örmek sanıldığı kadar çok zor değildir. Standart veya amatör örgü tekniklerine hakim olan herkes örebilir. 5 şiş ile sadece haroşa yöntemi kullanarak çeşitli çetik örgü yapabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken nokta doğru ilmek sayısı ile başlanıp, eksiltme ve arttırmaları doğru yapmak. Birkaç saat için çok şık bir çetik örgü modeli ortaya çıkartmış olursunuz. Sizinde hayal dünyanızdaki renkleri dahil ederek farklı renk ve desenleri uygulayıp benzersiz bir ürün ortaya çıkarta bilirsiniz.

Tığ ile çetik örmek aslında çok kolay bile sayılabilir. Tığ kullanmayı ve tırabzan yöntemini bilen herkes tarafından çetik örülebilir. Bu durumda internet üzerinden veya sitemizden bulacağınız örgü modelini uygulamak sizin için iyi bir yol gösterici olacaktır.. Profesyonel bir örgü bilgisine sahip iseniz özgün pek çok model yaratabilir, benzersiz ürünler ortaya koyabilirsiniz. Şiş kullanıcak bir kişi örgü modeline sadık kalrak 2 veya 5 şiş yardımı ile örgüyü yapar. Annelerimizden hatırladığımız klasik çetik modelleri ise genellikle 5 şiş ile örülen ve içerisinde geometrik desenler veya renk kobinasyonları barındıran modellerdir. Fakat bügün hanımlarımız çok daha farklı ve benzersiz modellerde çetikler üretmektedir.

Çetik örgü modelleri anlatımı olarak devam edeceğimiz konumuzda sizler için özel bir kaç tüyo da paylaşacağız. Sadece modellere ağırlık vererek paylaşmayacağımız bu konuda her türlü örgü tekniği ve yapılışını siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız. Sizlere özel çetik örgü tekniği ile yapılmış örgü patik modelleri olan yazımızda fikirlerinize rehber olup en büyük destekçiniz olmak istedik.

Çeyizlik Çetik Patik Örgü Modelleri

Galerimizde sizler için hazırladığımız çetik patik örgü modelleri genellikle çeyizlere koyulabilecek veya gündelik hayatta, kadın günlerinde, özel ev toplantılarında giyebileceğiniz eşsiz modellerdir. Örgü patik örneklerinden yararlanarak sevdiklerinize örebilir veya kediniz için bir şeyler yapabilirsiniz.

Makosen Patik Modeli Yapılışı Videolu Anlatım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir